نتایج جستجو برای عبارت :

روز عکاس

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید حرفه‌ی عکاسی رو دنبال کنید و از خودتون این سوال رو پرسیدین که چگونه عکاس حرفه ای شویم ؟ لازمه که بدونید چجوری باید به یک فرد حرفه ای در این حرفه تبدیل بشید . درست مثل تمام شغل ها و حرفه های دیگه ، عکاسی حرفه ای هم دارای فنون و تکنیک هایی هست که لازمه یاد بگیریم .

اگر دوس دارید تکنیک های عکاسی رو یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید :

www.instagram.com/korosh.iravanimanesh/

میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب انتخاب کنم. بریم ببینیم امروز چجوری م

برای اینکه یک عکاس شوید فقط داشتن دوربین کافی نیست بلکه باید با نکات مهمی مثل شناخت درجه‌بندی سرعت شاتر ، چگونگی تأثیر فاصله کانونی بر کادر عکاسی ، رابطه بین فوکوس و دیافراگم ، توضیح عمق میدان و ... آشنایی کامل داشته باشید .
برای دانستن تمام نکات لازم درباره عکاسی روی لینک زیر کلیک کنید :

مهم‌ترین کاری که باید انجام دهید این است که بیشتر عکس بگیرید و زمان بیشتری را برای عکاسی اختصاص دهید . منظور ما این نیست که عکس‌های مشابهی را بارها و بارها دوباره بگیرید اما خودتان را در زمینه‌های جدیدی به چالش بکشید. با این کار همچنین می‌توانید دانش و مهارت عکاسی خود را در موقعیت‌های بسیار متفاوتی محک بزنید. درست است که شاید نتوانید خود را در تمام موقعیت‌هایی قرار دهید که یک عکاس ممکن است با آن‌ها روبرو شود، ولی در هر حال هر چه بیشتر انو

برای اینکه یک عکاس شوید فقط داشتن دوربین کافی نیست بلکه باید با نکات مهمی مثل شناخت درجه‌بندی سرعت شاتر ، چگونگی تأثیر فاصله کانونی بر کادر عکاسی ، رابطه بین فوکوس و دیافراگم ، توضیح عمق میدان و ... آشنایی کامل داشته باشید .
برای دانستن تمام نکات لازم درباره عکاسی روی لینک زیر کلیک کنید :

اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید حرفه‌ی عکاسی رو دنبال کنید و از خودتون این سوال رو پرسیدین که چگونه عکاس حرفه ای شویم ؟ لازمه که بدونید چجوری باید به یک فرد حرفه ای در این حرفه تبدیل بشید . درست مثل تمام شغل ها و حرفه های دیگه ، عکاسی حرفه ای هم دارای فنون و تکنیک هایی هست که لازمه یاد بگیریم .
اگر دوس دارید تکنیک های عکاسی رو یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید :

داشتن رابطه صمیمی و خودمانی با عکاس
عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید

انتخاب مدل عکاسی فرمالیته
فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و د
میشه گفت تقریبا دیشب نخوابیدم. با این حال امروز هم شروع شد با فرانسوی هم شروع شد. میخوام مقالهٔ جان سارکوفسکی رو بخونم. ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ بوده. مقاله ای که نقد یک خوندیمش و خیلی هم جدید نیست. هنوز کتاب نمیدونم چی شروع کنم. فعلا دارم به خودم یه حالی میدم. بعدشم باید ببینم چی بخونم. البته احتمالا بعد از چشم عکاس مقاله مرگ مولف و از اثر به متن رو بخونم از کتاب به سوی پسا مدرن ترجمه پیام یزدانجو نوشتهٔ رولان بارت. بعدش یه کتاب
داشتن رابطه صمیمی و خودمانی با عکاس
عکاس‌ها پیش از حاضر شدن، در مراحل اولیه حاضر شدن، جشن، عکس‌های خانوادگی، بریدن کیک و دیگر مراحل همراه شما هستند و داشتن رابطه‌ای خوب و صمیمی با آن‌ها اهمیت زیادی دارد. فرمالیته عروس و داماد فرصت بسیار مناسبی برای آشنا شدن با عکاس، گفتن و خندیدن و راحت و خودمانی شدن است که به شما کمک می‌کند در روز عروسی آرام‌تر باشید

انتخاب مدل عکاسی فرمالیته
فرمالیته عروس و داماد می‌تواند شما را در استایل روزمره و د
عکسها داستانهایی هستند که نمیتوان با لغت آنها رو نوشت...داستان هایی ازبودن و حضور در نقطه ومکانی در زمانی که طی شده ولی با دیدن عکس میشه مرور  بشه، داستانی که روایت گر آن فقط  تماشایی است
آخ من چقدررررررررر عکس گرفتن و عکاسی دوست دارم  هرچند اونقدرها مهارت ندارم اما  با تمام  ندانستن ها و عدم اطلاع از مهارت ها  عکاسی کردن دوست دارم.

+19 اوت روز جهانی عکاس رو به همه عکاسان و علاقه مندان به هنر عکاسى تبریک میگم:)
+یادداشت شماره ۱۵
عکسها داستانهایی هستند که نمیشه  با لغت آنها رو نوشت...داستان هایی ازبودن و حضور در نقطه ومکان در زمانی که گذشته  ولی با دیدن عکس میشه مرور  بشه، داستانی که روایت گر آن فقط  تماشایست.
من عکس گرفتن و عکاسی دوست دارم  هرچند اونقدرها مهارت ندارم اما  با تمام  ندانستن ها و عدم اطلاع از مهارت ها  عکاسی کردن و تماشا عکس های ثبت شده  را ، دوست دارم.
+19 اوت روز جهانی عکاس رو به همه عکاسان و علاقه مندان به هنر عکاسى تبریک میگم:)
+یادداشت شماره ۱۵

سرگذشت انسل آدامز :
انسل آدامز (Ansel Easton Adams)(۱۹۰۲-۱۹۸۴) یک عکاس آمریکایی است. شهرت وی بیش تر به دلیل عکس‌های او از طبیعت و چشم اندازهای غرب آمریکا است. به جرات می توان گفت که وی نامدارترین عکاس آمریکایی سده‌ی بیستم میلادی است که طبیعت وحشی آمریکای شمالی را با عکسهای شگفت‌انگیزش از چشم‌اندازهای ناهموار و خیال‌پرور‌ به رُخ میلیونها نفر کشاند.
برای مشاهده متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید .
ادامه مطلب
کسی که از فساد علنی در تفرجگاه سد لفور عکس تهیه کرده بود آنها را جهت پیگیری به آی دی پسر یکی از ائمه جمعه شمال کشور ارسال نمود. این آقازاده که ید طولایی در دستچین نمودن اخبار مجازی و ارائه هدفمند آن به ابوی محترم در راستای رویکرد داماد قدرت طلبشان داراست نام این عکاس را که هدفش مقابله با فساد بود، در اختیار نیروی انتظامی قرار داد. 
در حال حاضر کلیه وسایل ارتباطی جوان عکاس توسط دستگاه قضایی ضبط شده است. در حالی دستگاه قضا به بهانه تعقیب انتشار
عکسها داستانهایی هستند که نمیشه  با لغت  در موردش نوشت ..داستان هایی ازبودن و حضور در نقطه ومکان در زمانی که گذشته  ولی با دیدن عکس میشه مرور  بشه، داستانی که روایت گر آن فقط  تماشایست.
من عکس گرفتن و عکاسی دوست دارم   ،چون عکس تغییر نمیکنه ،عکس میگه چند روز و حتی چند سال و ثانیه قبل چه اتفاقی رقم خورده.
عکس ثبت کننده خاطره هاس. عکس یه مرور کوتاه از لحظه ها ی  تکرار ناپذیرِ.
عکس یه  بی صدای پر از حرفِ .
من عکاسی کردن دوست دارم ،هرچند اونقدرها م
من اومدم. مقاله هارو خوندم. زیاد سخت نبودن. مقالهٔ سیندی شرمن و هاکنی رو که میخوندم دقیقا فهمیدم چرا خوشم نیومده. عکسهای رنج هم مقاله ی کوتاهی بود از جان برجر با ترجمهٔ فرشید آذرنگ که مترجم باقی مقاله ها یعنی مقالهٔ سیندی شرمن که نوشتهٔ ارتور دانتو هست و توی حرفه عکاس دو چاپ شده و همچنین مقالهٔ عکاسی استعلایی هاکنی نوشتهٔ ویکتور آرواس حرفه عکاس پنج و و مقالهٔ کوتاه نواحی مرزی غم انگیز نوشتهٔ اندی گروند برگ و حرفه عکاس هشت. حتما آخری رو بخون ا
نوری بیلگه جیلان (Nuri Bilge Ceylan) متولد ۲۶ ژانویه ۱۹۵۹ استانبول؛ کارگردان و عکاس  ترکیه ای است. همسر او، اِبرو جیلان، فیلمساز، عکاس و بازیگر است که در فیلم اقلیم‌ها (۲۰۰۶) با یکدیگر همبازی بودند. فیلم‌های سه میمون (۲۰۰۸) و روزی روزگاری در آناتولی (۲۰۱۱) موفق‌ترین آثار جیلان به شمار می‌روند، که اولی جایزه بهترین کارگردان جشنواره فیلم کن ۲۰۰۸ و دومی جایزه گرندپری جشنواره فیلم کن ۲۰۱۱ را نصیب او کرد. فیلم «روزی روزگاری در آناتولی» به عنوان نمایند
عکاسی کودک
کودکان معمولا سوژه هایی هستند که هر عکاسی مایل به عکاسی از آنها است و اکثرشان در نگاه اول عاشقشان میشوند .
عکاسی کودک به گونه ای یک ماجراجویی هیجان انگیز در یک دنیای حقیقی است .
بچه ها عاشق شیطنت و بازیگوشی هستند و گاهی اوقات بسیار سریع و جسور میشوند .
اما تمام این خصوصیات کودکان در کنار هم اگر قرار بگیرند میتوانند تکه های یک کیک باشند و منجر به عکس های ماندگاری شوند .
اما مهم ترین چالش عکاسان در برابر کودکان چیست ؟
ناتالی نورتون عکا
سرکار خانم خواجه امیری از
هنرمندان شهر خالدآباد هستند که از خاندان هنرمند خواجه امیری که کل
سرسبدشان استاد ایرج می باشد پا به عالم هنر نهاده اند ، این هنرمند عکاسی
را به صورت حرفه ای دنبال می کند و عکاس جراید معتبر داخلی و سایت دویچه
وله ی آلمان هستند . 

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ، حرفه عکاس ۴

دیدن در سکوت ، مرا بر بالای صخره ای مرتفع به بینش متفاوتی در مورد امر پیش و پا افتاده ، تکیه می دهد. به واسطه ی شیشه ی مات ، به واسطه ی دوربین ، به واسطه ی مشاهده و دریافت ، و بواسطه مکاشفه آنچه در پس قرار دارد ! من تنها خواهان آنم که بتوانم روی دادن چنین مکاشفه ای را بارها و طولانی تر موجب شوم . از این رو من چنین سموتی را مکررا در خویش بر می انگیزم نیز این لحظات را هنگام
♦️ﻋﺎﺱ: ﻣﺘﻮﻧﻢ ﺍﺯﺕ ﻪ ﻋﺲ ﺑﺮﻡ؟
ﺴﺮ: ﻪ ﺑﺸﻪ؟
ﻋﺎﺱ: ﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺒﻨﻦ ﺑﺎ ﻪ ﺭﻧﺠ ﺑﺮﺍﺩﺭﺗﻮ ﺗﻮ ﺍﻦ ﺳﺮﻣﺎ ﺭﻭ ﻮﻟﺖ ﺬﺍﺷﺘ
ﺴﺮ: ﻣﺘﻮﻧ ﺑﻬﻢ ﻤ ﻨ؟ﻋﺎﺱ: ﻪ ﻤ؟
ﺴﺮ: ﻤﺮﻡ ﺩﺭﺩ ﺮﻓﺘﻪ ﻣﺘﻮﻧ ﺑﻪ ﺟﺎ ﻋﺲ ﺮﻓﺘﻦ ﺑﺮﺍﺩﺭﻣﻮ ﺗﺎ ﺧﻮﻧﻪ ﺳﻮﺍﺭ ﻣﺎﺷﻨﺖ ﻨ؟
ﻋﺎﺱ: ﺷﺮﻣﻨﺪﻩ عجله ﺩﺍﺭﻡ...         بعضی فقط به ظاهر انسانندکاش انسانیت را یاد بگیریم
دوشنبه شب با امیر توی خیابون تصمیم گرفتیم که بریم شمال.همون برنامه و کار همیشگی.هراز،خونه ی امیر اینا.
وسایل رو ریختیم پشت ماشین و رفتیم تو جاده.بهش گفتم نشد ما روز جاده هراز رو ببینیم که ببینیم چه شکلیِه آخه.عادت ما اینه که نصفه شب میریم شب هم میایم.
من و امیر خیلی شمال رفتیم!هم گیلان که خونه ی خاله ی منه هم مازندران که خونه ی امیر ایناست.برای همین یه سری برنامه ی ثابت تو جاده داریم که هر بار مثل یه مراسم الهی باید انجام بشن و اگه انجام نشن انگا
به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز اهدا خواهد شد و 20 اثر برتر به صورت گزارش تصویری با نام عکاس های یلدا در سایت رسان منتشر خواهد شد.شرایط شرکت در مسابقه ۱- تصاویر ارسالی باید مربوط به مراسم شب یلدای سال 1398باشد. ۲- هر فرد تنها می‌تواند با یک عکس در مسابقه شرکت کند.۳- علاقه‌مندان می‌توانند عکس‌های مراسم شب یلدای خود را به پست الکترونیکی iranrasan@chmail.ir  یا از طریق پیام رسان سروش به آی دی alikh383@ ارسال نمایند و  به همراه ارسال عکس، نام و نام خان
عکاسی را دوست دارم. از حدود 7 سال پیش با یک دوربین سایبرشات سونی که خیلی اتفاقی به من رسید در یک هیئت شروع به عکاسی کردم و دنیای بی‌پایان این دریچه دو و نیم و در یک و نیمی ویزور به رویم باز شد و تا الان گریبان‌گیرش هستم. در هر کاری هم که وارد شده‌ام سعی کرده‌ام آدم‌های معروف و کاردرست و همچنین نخاله‌های آن کار را بشناسم. عکاسی یکی از آن شغل‌هاییست که نخاله‌هایش بیشتر از کاردرست‌هایش هستند. خدا را چه دیدی، شاید من هم یکی از آن نخاله‌ها باشم
پیتر دلانی، عکاس برنده‌ی جایزه‌‌های متعدد در زمینه‌های حیات‌وحش، معماری و چشم‌انداز، در آفریقای جنوبی فعالیت می‌کند. او در مقاله‌ی پیش‌رو به ارائه‌ی دیدگاه‌ها و تجربیات زیباشناسانه‌ی خود در زمینه‌ی عکاسی حیات‌وحش پرداخته است. دلانی با مرور عکس‌های گذشته‌ی خود به دو نکته اشاره می‌کند: اغلب تصاویر او تصاویر اکشن یا پرتره‌های کلوزآپ هستند و از دید او ویرایش عکس‌ها هم چنگی به دل نمی‌زند.
ویرایش، یکی از ضرورت‌های مهم در عکاس است.
آتلیه کودک
عکاسی کودک به دلیل شیرینی و جذابیت شغلی ای که دارد از پرطرفدارترین مشاغل دنیا است اما نباید از این واقعیت غافل شویم که عکاسی کودک علاوه بر شیرینی زیاد دشواری های فراوانی هم دارد .
بیشتر بدانید: آتلیه کودک
در عکاسی کودک نقش عکاس خیلی بیشتر از دیگر عکاسی ها است . زیرا عکاس کودک باید دکور را بچیند .. به کودک در گرفتن ژست کمک کند .. با او ارتباط بگیرد و اشتیاق و ذوق در او بوجود بیاورد تا بتواند عکاسی کودک خوبی داشته باشد .
آتلیه کودک باید د
راستش اتفاق خاصی نمیفته برای نوشتن. همه چیز در چارچوب درس و تست و کنکوره که نوشتن راجب اینها از حوصله ی من خارجه!
من و بنی با هم خوبیم ، سعی میکنم خوب بخونم و راضی‌ باشه ازم ، اونم نامردی نمیکنه و تا حد ممکن سخت‌گیری میکنه. :))

گاهی متعجب و پشیمون میشم از کاری که یکسال پیش کردم. از اینکه از عکاسی انصراف دادم و چسپیدم به رویاهای حیطه ی علوم‌پزشکی. فکر عکاسی و شیراز و دانشجویی و ... دلمو آب میکنه اما همون ته ته های دلم خوب میدونم اگر راهی جز اینی که
اولین مقاله ای که دوباره خوندم مقالهٔ چشم عکاس هست. نوشتهٔ جان سارکوفسکی با ترجمهٔ اسماعیل عباسی که توی حرفه عکاس ۹ چاپ شده و از اینجا میتونین بخرینش.
این مقاله جزو اولین مقاله هایی بود که تو عمرم در مورد عکاسی خوندم! این که بگم چقدر پرت بودم واقعا کمه اصلا نمیدونستم مقاله ای هست نیست کی نوشته در مورد عکاسی که اصلا بهش فکرر نمیکردم نمیدونستم اصلا مقاله چیه. ولی به هر حال با این توصیفات باید بفهمید که به خاطر پایه ی مطالعاتی نه چندان زیادم  بر
ایده  برای عکاسی کودک و نوزاد
چرا باید از کودکان عکس بگیریم ؟
دوربین عکاسی به این دلیل اختراع شد تا بشر بتواند پدیده های زیبا و اتفاق های مهم و رویداد های ضروری رو ثبت کند . 
از مهم ترین اتفاق ها برای ثبت و ماندگار شدن روابط خانوادگی و عکس افراد خانواده است .
در دنیایی که ما زندگی میکنیم امروزه ثبت لحظات با هم بودن و در کنار هم بودن ها یکی از سرگرمی های انسان ها است .
در این میان کودکان با زیبایی ها و شگفتی هایی که در خود دارند باعث بدل شدن به یکی
2- آیا من عکاس هستم؟
خب اگه به عکاسی و هنر علاقه‌مند هستید، باما همراه باشید.
در ابتدا چند روز خوب به اطرافتون نگاه کنید. مناظر مختلف رو ببینید؛ از دیدهایی غیرعادی و زوایایی که خیلی افراد از دیدن محروم اند، چیزها را ببینید. 
لازمه بدونید که تفاوت یک عکاس با یه فرد عادی در زاویه دید و هنر و خلاقیت اون هست که اون رو از بقیه افراد جدا میکنه...
خب دوربین یا موبایلتون رو بردارید و از مناظره مختلف عکس بگیرید. از زوایایی که به نظر خودتون جالب به نظر می
2-من میتونم عکاس بشم؟؟؟
در ابتدا چند روز خوب به اطرافتون نگاه کنید. مناظر مختلف رو ببینید؛ از دیدهایی غیرعادی و زوایایی که خیلی افراد از دیدن محروم اند، چیزها را ببینید. 
لازمه بدونید که تفاوت یک عکاس با یه فرد عادی در زاویه دید و هنر و خلاقیت اون هست که اون رو از بقیه افراد جدا میکنه...
خب دوربین یا موبایلتون رو بردارید و از مناظره مختلف عکس بگیرید. از زوایایی که به نظر خودتون جالب به نظ
عکاسی در آتلیه کودک
نکات مهمی که هنگام عکاسی در آتلیه کودک باید بهش توجه کنید .
عکاسی کودک به دلیل لحظات شیرین و نابی که شما با موجودات کوچولو و معصومی همچون کودکان میگذارنید از جذاب ترین شغل های دنیا است 
بیشتر بدانید: آتلیه کودک شرق تهران
در شغل عکاسی کودک نقش عکاس بسیار بیشتر از دیگر انواع عکاسی ها است .
به این دلیل که در عکاسی کودک نیاز است تا عکاسی تمام مدت کودک را راهنمایی کند و کنترل کامل بر روی او داشته باشد . مستقیم و یا غیر مستقیم .
آتل
۲۸ مرداد روز جهانی عکاسی است و همین بهانه‌ای شد تا از عجیب‌ترین عکسی که طی چند روز پیش دیده‌ام بنویسم.من اسم این عکس را گذاشته‌ام "ناخن آشویتسی"این تصویر نشان‌دهنده رد ناخن زندانیان آشویتس در اتاق گاز است. جان کندن به معنای واقعی کلمه.اول خواستم خودم را به جای زندانی گرفتار در اتاق گاز تصور کنم. بعد از کمی فکر گفتم جای آن سربازی باشم که درب اتاق را به روی آن افراد بخت برگشته که محکوم به مرگ با گاز هستند می‌بندد. اما در انتها خودم را عکاس این
۲۸ مرداد روز جهانی عکاسی است و همین بهانه‌ای شد تا از عجیب‌ترین عکسی که طی چند روز پیش دیده‌ام بنویسم.من اسم این عکس را گذاشته‌ام "ناخن آشویتسی"این تصویر نشان‌دهنده رد ناخن زندانیان آشویتس در اتاق گاز است. جان کندن به معنای واقعی کلمه.اول خواستم خودم را به جای زندانی گرفتار در اتاق گاز تصور کنم. بعد از کمی فکر گفتم جای آن سربازی باشم که درب اتاق را به روی آن افراد بخت برگشته که محکوم به مرگ با گاز هستند می‌بندد. اما در انتها خودم را عکاس این
shahrakht1400 ✿

عکس ارسالی : از برادر گرامی آقای حسن احمدی - ضمن تشکر از ایشانعکس ارسالی : از برادر گرامی آقای حسن احمدی - ضمن تشکر از ایشان
عکس ارسالی : از برادر گرامی آقای حسن احمدی - ضمن تشکر از ایشان

ایجاد سکو جهت نشستن زائرین شهریور 91 با همتآقای حاج ابراهیم احمدی و جوانان عکاس : آقای حسین ملکیبا تشکر از آقای ولی الله احمد
s

عکس ارسالی : از برادر گرامی آقای حسن احمدی - ضمن تشکر از ایشانعکس ارسالی : از برادر گرامی آقای حسن احمدی - ضمن تشکر از ایشان

ایجاد سکو جهت نشستن زائرین شهریور 91 با همتآقای حاج ابراهیم احمدی و جوانان عکاس : آقای حسین ملکیبا تشکر از آقای ولی الله احمدی جهت ارس

برای اینکه عکاس بشید ابتدا باید یه سری نکات رو بدونید :
مبتدی بودن بد نیست!بدون صبر کاری پیش نمی‌رود!لازم نیست استعداد داشته باشیدفتوشاپ تنها یک ابزار است نه یک عصا!امکانات بیشتر شما را به بهترین عکاس دنیا تبدیل نمی‌کند!

حالا برای اینکه نکات بیشتری در مورد عکاسی بدونید روی لینک زیر کلیک کنید :

لنز تامرون 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD  نخستین نمونه لنز همه کاره اولترا تله فوتوی زوم برای دوربین های DSLR با فرمت APS-C  است. بافاصله کانونی 18 تا 400 میلی متر و زوم 22.2 برابری که رکورد زده است سوژه های بسیار دور را درست در روبه روی چشم های شما قرار می دهد. بدنه  مقاوم در برابر رطوبت که دارد و با کارکرد بصری از اولترا واید تا تله فوتو لنزی مناسب برای تقریبا تمام سبک های عکاسی است.
با تازه ترین تکنولوژی به کار رفته در المان های لنز اعوجاج و پراکندگی تصویر به شدت
مفدا یه عکاس داره ک خعلی اقا عه. و فکر کنم روز یک یا ماکسیمم هفته ۱ دانشگا بود ک روش کراش زدم! الان همین برادرمون یه ورکشاپ عکاسی گذاشته ک من با افتخار در اون شرکت میکنم:)خعلی حرفه ای نیس تو درس دادن... استرس داره و غیره، ولی نیتش خوبه و من، خعلی خعلی خعلی زیآد دارم ازش لذت میبرم
انقدر توی این تعطیلات عید، بچه ها شیرین زبونی کردن که دلم نیومد ثبت نشه. 
1. بچه ها رو بردم آتلیه ازشون عکس بگیرم واسه عید. علی دائم از خانم عکاس، درباره لوازم مختلف سوال می کرد و انصافا اون بنده خدا هم همه رو با حوصله جواب می داد. یه هو علی گفت خاله یه وسیله هم اون بیرون دیدم بیا بریم بهم بگو اون چیه. وقتی خانم عکاس خواست باهاش بره علی گفت نه خاله اون بیرون آقا هست، اول روسریت رو بپوش بعد بیا ((((((((((((((((((((((((: یعنی عاشق این امر به معروف خوشگلش شدیم (:

یارو میره استادیوم هی به بغل دستیش میزنه و میگه عجیبه ها !!!؟؟؟میگه چی عجیبه؟؟؟؟
میگه ١٠٠٠٠٠ تا تماشاگر، ٢٢ تا بازیکن ، ١٠٠ تا انتظامات ، ١٥ تا نظافتچی ، ٣ تا داور ، ٣ تا دکتر ، ٤ تا برانکاردچی ، ٣٨ تا رو نیمکت ، ١٦ تا خبرنگار ، ٣٢ تا عکاس و.....میگه این کجاش عجیبه؟؟؟؟. . میگه گنجشکه رو سر من خرابکاری کرد

سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
❆ #خنده:

ارزش خنده ام راکسی نفهمیدبه اجبار عکاس استاگر می‌خندم سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#شعر_سپکو@ZanaKORDistani63سپکوسرای میخانهکانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زانا کوردستانی)https://t.me/sepkomikhanehhttps://www.instagram.com/zanakordistani?r=nametaghttp://mikhanehkolop3.blogfa.com
عکس هایی که مشاهده میفرمایید توسط دانش آموز و عکاس عزیز آقای نوروزی گرفته شده است , ضمن آرزوی سلامت و توفیق برای ایشان , امید که این عکس ها مورد توجه و عنایت شما دوستان واقع شود.
جهت مشاهده عکس ها بر روی ادامه مطلب کلیک کنید 
ادامه مطلب
تقویم تعطیلات سال 1399. بازنشر دامنه

موزه‎‌ مردم‌شناسی گرمسار. عکاس: دامنه

نکته‌ی دامنه: از دسته‌ی قوری چای که به سمت «زن» است، می‌توان دقیقاً فهمید که در آداب ایرانیان چای‌دادن کار شائقانه‌ی زنان منزل است، هرچند مردان منزل هم باید از این ادب چای‌دادن به همسر، برخوردار باشند و دچار غرور نشوند و زن را «خادمه» و «ضعیفه» فرض نکنند. بگذرم.
آتلیه کودک و روش های عکاسی کودک
آتلیه کودک چیست ؟ و چرا روز به روز مادر و پدر ها مشتاق برای عکاسی کودک در آتلیه کودک میشوند ؟
چرا باید برای ثبت لحظات کودکی فرزند خود به آتلیه کودک مراجعه کنیم ؟
اگر خودتان فرزند داشته باشید قطعا تا به حال متوجه شده اید که کودکان کم سن و سال برای گرفتن عکس کم حوصله و بازیگوش هستند و به همین دلیل عکاسی کودک از آن ها ابدا کار راحتی نیست .
کودکان ثابت ماندن در یک حالت خاص و تکان نخوردن را اصلا
آتلیه کودک (نکات لازم در عکاسی کودک )
آتلیه کودک
کودکان از جمله سوژه هایی هستند که همه ی عکاسان معمولا آنها را دوست دارند و عاشقانه از آنها عکاسی کودک میکنند .
عکاسی کودک بیشتر یک جور ماجراجوییه هیجان انگیز است تا یک شغل .
بچه ها عاشق این هستند که شیطنت کنند .. ورجه وورجه کنند و بالا پایین بپرند ..
اگر شما به عنوان یک عکاس حرفه ای بتوانید این ویژگی ها را به زیبایی به تصویر بکشید در نهایت عکس های خوبی خواهید گرفت .
بنظرتان چالش واقعی یک عکاس کودک چی
آقای Eric Pickersgill یکی از عکاسایی که این روزا تو بازار آشفته عکاسی مستند برای خودش اسم و رسمی دست و پا کرده اونم به برکت حذف وسایل دیجیتال از عکسش و به واسطه سینه به سینه چرخیدن خبر این اتفاق انقدر در حاشیه ها رفته که اصل قضیه رو فراموش کرده و مستندش الان تبدیل شده به تصاویری که خودشون با یه وسیله دیجیتال ادیت شدن و بر علیه دنیای دیجیتالن.
در مستند واقعیت را آن گونه باید نمایش داد که هست و هنر اینجاست چطور نمایش دهیم که هم داستان باشد، هم حرف دل و ه
سرکار خانم پوپک خواجه امیری یکی از هنرمندان مطرح کشوری در رشته ی عکاسی است . این هنرمند خالدآبادی از خانواده ی هنرمند پرور خواجه امیری پا به عرصه ی هنر گذاشته و در رشته ی عکاسی درخششی بی نظیر داشته است . خانم خواجه امیری هم اکنون به عنوان عکاس حرفه ای با روزنامه ها و سایت های معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد . از جمله نشریات داخلی به روزنامه ی همشهری و از خبرگزاری های معتبر خارجی به دویچه وله ی آلمان می توان اشاره کرد که آثار این هنرمند را متشر م
سلام خدمت همه ی استقلالی های عزیز امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه از اونجایی که قراره ما در رسانه هواداری استقلال سایت جامع باشیم قطعا به همکاری شما هم نیاز داریم از شما اگر کسی گرافیست ، عکاس و نویسنده علاقمند هست که در تیم رسانه ای شرکت داشته باشه به ایدی زیر رزومه خودتون رو ارسال کنید.
@amirtajiiii7

با تشکر از شما بهترین هواداران دنیا
2-من میتونم عکاس بشم؟؟؟
خب دوربین یا موبایلتون رو بردارید و از مناظره مختلف عکس بگیرید. از زوایایی که به نظر خودتون جالب به نظ
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

توضیحات: دعای هر روز ماه رجب با صدای طلبه عکاس(امین)با تشکر از عزیزانی که قبلا این کلیپ را درست کرده اند بنداه فقط صد
قبل از هرچیزی و قبل از ورود کردن به حرفه عکاسی کودک ،شما به عنوان یک عکاس حرفه ای باید خلاقیت داشته باشید .
چند اصل اساسی در عکاسی کودک وجود دارد که باید آنها را بیاموزید و به آنها اهمیت بدهید .
عکاسی کودک از شیرین ترین نوع عکاسی ها است که با رعایت چند اصل اساسی عکاس میتواند سوژه را با تصویر ثبت شده همراه نماید .

در کنار تمام انواع عکاسی ها مانند عکاسی طبیعت ، عکاسی مجلس ، عکاسی بزرگسال و .. عکاسی کودک از شیرین ترین آنها است و لطافت خاصی دارد که
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

کاربران عزیز اگر از صوت های ارسالی طلبه عکاس استقبال می کنید لطفا نظر خود را برای تولید صو
اصول مهم عکاسی کودک
از جذابیت های عکاسی تنوع وسیعی است که آن دارد  .البته بد نیست بدانید که هر کس قبل از ورود به این رشته باید شاخه ی مورد  علاقه ی خود را انتخاب کند تا در آن شاخه ی مخصوص کسب تجربه و تخصص کافی کند .
چرا که برای هر یک از آنها به صورت تخصصی باید تکنیک های خاصی را بیاموزید :
* اصول عکاسی هنری
* اصول عکاسی حرفه ای 
* اصول عکاسی از طبیعت 
* اصول عکاسی با موبایل
* اصول عکاسی خبری
* اصول عکاسی دیجیتالی
هر یک از این شاخه ها به نوبه ی خود از روش
اصول مهم عکاسی کودک
از جذابیت های عکاسی تنوع وسیع آن است .البته قابل ذکر است که هر کس قبل از ورود به این رشته باید شاخه ی مورد نظر و تخصصی خود را انتخاب کند تا در آن شاخه ی به خصوص کسب تجربه و تخصص کافی کند .
چرا که برای هر یک از آنها به صورت تخصصی باید تکنیک های خاصی را بیاموزید :
* اصول عکاسی هنری
* اصول عکاسی حرفه ای 
* اصول عکاسی از طبیعت 
* اصول عکاسی با موبایل
* اصول عکاسی خبری
* اصول عکاسی دیجیتالی
هر یک از این شاخه ها به نوبه ی خود از روش های خاص
 هماهنگی موسسات و مجموعه های عام المنفعه و سازمان های مردم نهاد نتایج زیادی داره ازجمله جلوگگیری از موازی کاری.  دیروز سری زدم به موسسه لبخند انتظار باحصور سرکار خانم ها عظیمی دخت و طارزاده. البته عکاس این صحنه هم آقای عابدنیا همسر خانم عطیمی دخت هستند.
.

در طی چند سال گذشته آمار عکاسی های بارداری به شدت بالا رفته است و برعکس حدودا ۷-۸ سال پیش خانم های باردار اشتیاق عجیبی برای داشتن عکاسی بارداری از خودشان نشان میدهند که این کمی عجیب است . 
تصور کنید شکمی را که ۱۰ برابر بزرگتر از حالت عادی خودش است ، با بدنی پف کرده و سنگین شده بخواهید بیاید جلوی دوربین عکاس قرار بگیرید و عکاسی بارداری داشته باشید .
این مسئله علاوه بر عجیب بودنش زیبا هم است ، البته تحت شرایطی که بدانید با چه عکاسی میخواید این
عکاسی کودک دختر و عکاسی کودک پسر 
عکاسی از کودکان هنر بسیار زیبایی است که در دل آن رمز و راز های زیادی نیز وجود دارد که هرکسی قادر به درک آن نیست .
هر آدمی میتواند با خرید یک عدد دوربین عکاسی و داشتن یک سوژه ی جذاب شروع به عکاسی کودک بکند اما اینکه بتواند به راحتی آثار زیبا و به یاد ماندنی خلق بکند مختص به عکاسان حرفه ای در این زمینه است .
عکاسی کودک یکی از حساس ترین شاخه های هنر عکاسی است که در آن صبور و ریز بین بودن اهمیت زیادی دارد .
شما هرقدر د
عکاسی بارداری در آتلیه بارداری
دوران بارداری از مهم ترین دوران زندگی خانم ها محسوب میشود که باید بار سنگین فرزندشان را بر دوش بکشند .
برخی از خانم های باردار در این دوران فکر میکنند که زیبا نیستند و به همین دلیل هم از گرفتن عکس امتناع میکنند . اما در دوران بارداری هم میتوان شاد بود ، از زیبایی خاص دوران بارداری لذت برد و از خود عکس های زیبا و ماندگار ثبت کرد .
پس باید از گوشه گیری کناره بگیریم و به دوربین نزدیک شویم .
چرا که اگر عکاسی بارداری ند
وکیل پایه یک آمد مصاحبه کرد که افتضاح سد لفور را ماستمالی کند. گفت:
چند زن و مردی که سوار بر قایق در آبهای سد لفور اقدام به کشف حجاب کردند همگی
(لابد حتی صاحب قایق) با هم محرم بودند و به تصور اینکه کسی آنجا نیست که آنها را
ببیند با این سر و وضع می چرخیدند و عکاس، دوربین حرفه ای داشت و قصد تجسس و ...!
همانطور که مستحضرید این بابا وکیل است نه قاضی و به تناسب شغلش بستگی
دارد که می خواهد از طرف چه کسی صحبت کند. مثلا اگر همین فرد وکیل معترضین باشد
اینگونه
آتلیه کودک 
کودکان فرشته های روی زمین هستند  . برای اینکه بتوان تک به تکه لحظاته باارزش زندگی آنها را که به سرعت نیز میگذرد را ثبت کرد نیاز به عکس گرفتن از آنها است .
برخی از عکس های معمولی ای که در منزل و توسط پدر و مادر و یا اقوام گرفته میشوند زیبا هستند اما گاهی نیز لازم است تا کمی عکس حرفه ای و تخصصی در آتلیه کودک از کودک گرفته شود  که عکاسان آن همه متخصص هستند و به خوبی میدانند که چگونه عکس کودک حرفه ای از کودک بگیرند .
برای اینکه بتوانید عکس
ایده عکاسی نوزاد 
عکاسی نوزاد از لذت بخش ترین شاخه های عکاسی است  . در این سن نوزاد اولین نوبت عکاسی خود را دارد و عملا هیچ گونه تجربه ای در این زمینه ندارد و تمام احساسات و حالت های چهره و بدنش غیرقابل کنترل است و کنترل آنها برعهده ی عکاس یا دستیارش و یا گاهی اوقات والدین نوزاد است . 
لذتی که در عکاسی نوزاد ، برای عکاسان موجود است  مستقیما از پاکی و معصومیت این فرشته های کوچک سرچشمه میگیرد . 
البته عکاسان جوان و بی تجربه باید بدانند که عکاسی ن
به دلیل تنوع بسیار بالا در منوها ، به ذکر چند مورد از خدمات اشاره می شود آتلیه اترک مجهز به اتاق تدوین و گرافیک در داخل مجموعه و توسط بانوان حرفه ای جهت خارج نشدن عکس و فیلم برای امنیت بیشتر پرسنل ثابت جهت تصویر برداری و تدوین و مدیریت برنامه زمان بندی منظم با تجربه ای بیش از 800 پروژه تصویر برداری با دوربین های 4k , XDCAM , FULLHD با نسخه Bluray ساخت کلیپ های خاص در داخل و خارج از کشور جهت مراسم عروسی ، موزیک ویدئو و... با گروه کاملاً حرفه ای - طراحی لباس مرت
به قلم دامنه : به نام خدا. به کاشته‌های دیگران احترام باید گذاشت. دیشب از طریق جناب حاج علی‌میرزا چلویی باخبر شدم، باز نیز حصارهای تخته‌ای دورِ درخت‌های انجیر جاده‌ی داراب‌کلا -که با زحمات و هزینه‌های فراوان ایشان و دوستانش کاشته و حصاربندی شد تا حیوانات آن را نچَرند و روزی فرا برسد مردم از ثمره‌ی آن بخورند- باز نیز با نهایت تأسّف مورد تخریب قرار گرفت.

تخریب حصارهای درختان جاده داراب‌کلا

عکاس و ارسال: میرزاعلی چلویی

گرچه معل
امروز دیر بیدار شدم یعنی ساعت هشت درسته میتونست دلیلی باشه برای خراب شدن کل روزم اما فکر کن چی پیدا کردم. حدس بزن. یه مقاله از استادم که نخوندمممممش. باید پیرینتش بگیرم مها میگه یازده بریم که غذارو هم بگیریم. اما الان نشستم پای لپ تاپ و گفتم تا اون موقع هرچقدرشو که شد بخونم. اینقدر هیجان زدم که نمیتونم. باورم نمیشههههه. این خوشیارو از من نگیر. اسمش هست انتقال موضوع ، عکس ، واقع گرایی که تو حرفه عکاس ده منتشر شده. بریم امروزو پیش ببریم که کلی کار
عکاسی بارداری
اگر نگاهی به ۷-۸ سال قبل بیاندازیم میبینیم که خانم های باردار اصلا علاقه ای به گرفتن عکس بارداری از خودشان نداشتند اما امروز آمار کسانی که مشتاق گرفتن عکس بارداری هستند بسیار بالا رفته است و خیلی خوب است .
بیشتر بدانید: آتلیه بارداری
فکرش را بکنید .. با بدنی غیر نرمال و عجیب که شکمی ده برابر قبل از خود دارد می آیید جلوی دوربین و عکاسی بارداری انجام میدهید .. فوق العاده است .
این اتفاق کمی  عجیب است اما به شدت زیبا و ستودنی است  ، ال

به دلیل تنوع بسیار بالا در منوها ، به ذکر چند مورد از خدمات اشاره می شود آتلیه اترک مجهز به اتاق تدوین و گرافیک در داخل مجموعه و توسط بانوان حرفه ای جهت خارج نشدن عکس و فیلم برای امنیت بیشتر پرسنل ثابت جهت تصویر برداری و تدوین و مدیریت برنامه زمان بندی منظم با تجربه ای بیش از 800 پروژه تصویر برداری با دوربین های 4k , XDCAM , FULLHD با نسخه Bluray ساخت کلیپ های خاص در داخل و خارج از کشور جهت مراسم عروسی ، موزیک ویدئو و... با گروه کاملاً حرفه ای - طراحی لباس م
به دلیل تنوع بسیار بالا در منوها ، به ذکر چند مورد از خدمات اشاره می شود آتلیه اترک مجهز به اتاق تدوین و گرافیک در داخل مجموعه و توسط بانوان حرفه ای جهت خارج نشدن عکس و فیلم برای امنیت بیشتر پرسنل ثابت جهت تصویر برداری و تدوین و مدیریت برنامه زمان بندی منظم با تجربه ای بیش از 800 پروژه تصویر برداری با دوربین های 4k , XDCAM , FULLHD با نسخه Bluray ساخت کلیپ های خاص در داخل و خارج از کشور جهت مراسم عروسی ، موزیک ویدئو و... با گروه کاملاً حرفه ای - طراحی لباس مرت
مجله اینترنتی چفچفک : کودکی به نام Jare پنج ساله از نیجریه لقب زیباترین کودک دنیا را از آن خود کرده است. یک عکاس به نام Mofa Bamuyiwa عکس هایی از او را در اینستاگرام ش به اشتراک گذاشت و طولی نکشید که چشمان حیرت زده و پوست درخشان و نرم جیر افراد زیادی را متوجه او کرد. موهای او بسیار زیبا و شگفت انگیزند.
عکاس درباره ی او نوشت: بله او انسان است اما فرشته هم هست؛ می توانستم کاری کنم که او بخندد و یا تبسم کند اما او را به حال طبیعی اش گذاشتم تا بتوانیم او را از
ماساشی واکویی (Masashi Wakui) یک عکاس ژاپنی است که بیشتر تمرکز بر ثبت توکیو پایتخت ژاپن در شب ها دارد.عکس های زیر از کوچه های توکیو پس از نیمه شب گرفته شده است.اکثر عکس ها مربوط به کوچه های محله های شیبویا و شینجوکو است.

ادامه مطلب
از خدمات عکاسی صنعتی  در کسب و کارهای کوچک و بزرگ، آژانس های تبلیغاتی و آگهی های تبلیغاتی می توان استفاده نمود. عکس صنعتی را می توانید در تبلیغات شهری، تجارت و حتی در نمایشگاه نیز استفاده نمایید.
از عکاسی صنعتی می توانید به عنوان ارائه گزارش از عملکرد نیز استفاده نمایید.
عکاسی صنعتی می تواند سوژه هایی از قبیل :
عکاسی از محصولات صنعتی ( ابزار آلات، ماشین آلات کوچک و بزرگ، قطعات صنعتی و  اتصالات صنعتی)
عکاسی از کارخانه و سازمان ها (خط تولید، مح

از بارزترین خصوصیات یک آتلیه کودک حرفه ای برخورد خوب و صبورانه ی کارکنانش است . جدا از آن آتلیه کودک باید دکوراسیون و اکسسوری های مناسب و مد روز داشته باشد تا بتواند عکاسی کودک جذاب و فضایی صمیمی داشته باشد و اینگونه است که همیشه میتواند روی بورس باشد و مشتری های پایه ثابت داشته باشد .
بیشتر بدانید: آتلیه نوزاد
عکاسی کودک و ثبت لحظات کودکی این کوچولوهای شیرین از دسته کارهایی است که امروزه بسیاری از والدین مشتاق به انجام دادنش هستند .
اما بر
کتاب مائده های زمینی مائده های تازه ، آندره ژید مهستی بحرینی ، نشر نیلوفر

هوس های ما دست خوش ملالت نخواهد شد. 

من دیگر گناه را باور ندارم. 

به یاری اختلالی که در اعصابم رخ داده بود گاه دیگر حدی برای جسم خود نمی شناختم گویی جسمم گاه تا دورتر از من ادامه می یافت. یا این که گاه به نحوی لذت ناک همچون حبه قندی پر از خلل و فرج می شد ذوب می شدم. 

خب  من همش خوابیدم اما ادم دیوونه میشه  اینو اینجا دیدم  نیکلاس نیکسون. نمیدونم از کارش درامد داره یا
مقاله تموم شد من موندمو منو یه عالمه چیز که تو ذهنمه. چقدر از این حس تموم شدن یه چیز خفن متنفرم این که دیگه ادامه نداره. و تموم شده. اما من هنوز هیجان زدم سعی کردم خودمو آروم کنم اما این کار احمقانه ای بزار سرخوشی همه وجودتو بگیره. فقط فرانسوی خوندمو این مقاله رو دوباره میخوام مقاله رو بخونمو همچنان فرانسویو بعدش زبان تکالیفم مونده و بعدشم باقی کارا تا هروقت که شد بیدار میمونم. چقدر کار دارم خدای من. دلم میخواد عکاسی کنم دلم میخواد برم بیرون و
عکاسی پرتره در آتلیه کودک
 این مقاله به اصول پرتره در آتلیه کودک می پردازد.
در ابتدا باید بدانید که اصلا عکاسی پرتره چی است ؟
عکاسی پرتره یکی از شاخه های هنر عکاسی است که در آن عکاس اغلب اوقات تنها از صورت سوژه عکس میگیرد .
این شاخه از عکاسی از معروف ترین و رایج ترین شاخه های عکاسی در سراسر دنیا است که تمامی عکاسان محبوب و به نام با سوژه های مختلف اعم از زن و مرد و بچه از آن استفاده میکنند .
اگر یک عکاس حرفه ای باشید به خوبی میدانید که چگونه با اس
اموزش فتوشاپ کاربردهای زیادی در عرصه های مختلف  دارد مثل گرافیست‌ها، ناشرین کتاب و مجلات، چاپخانه‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاس‌ها، نقاشان هنری طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و …  بنابراین در زمان تکنولوژی حال، فتوشاپ یک نرم‌افزار به حساب نمی‌آید بلکه یک صنعت به شمار می‌آید.
http://abcd1234321.blog.ir/1398/08/14/%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE
https://xn----omcy1b3a8dva00foj.com/

آتلیه کودک|

آتلیه کودک

زمانی که میخواهیم از کودکان دلبندمان عکس بگیریم, شاید کودکمان به دلیل عدم حوصله در ژست گرفتن برای عکاسی حالت خودشان را حفظ نکنند .

شما در این صورت نیازمند به یک عکاس حرفه ای هستید که هر عکاس حرفه ای هم قادر به عکاسی از کودکان نیست.
در واقع این نیازمندی به یک عکاس کودک است که در زمینه عکاسی از کودک حرفه ای باشد.
کسی که مسئولیت عکاسی کودک را برعهده میگیرد باید شخصی با صبر و حوصله و قوی در ایجاد یک
عکاسی کودک  در آتلیه کودک
وسایل مورد نیاز برای عکاسی کودک در آتلیه کودک
نکته ای که در رابطه با وسایل های کودک برای عکاسی کودک وجود دارد این است که اصولا بیشتر وسایل های کودکان و نوجوانان  مشترک است پس  به نکاتی که در ادامه میگوییم دقت کنید .
لباس های رسمی و راحتی بیاورید .. حدودا روی هم رفته ۱۰ نوع لباس کافی است .
بهتر است که لباس های انتخابی تان رنگ های شاد باشند و تنوع رنگی هم زیاد داشته باشد .
بیشتر از سه مدل کفش و کتونی اسپرت برای کودک بیاوری
این تصویر خاطره انگیز از یکی از یلان قوم پر افتخار خاوری و ولایی بنام مهدی فریضه برادر شهیدان علیرضا و محمدعلی و جانباز محمد جواد فریضه فرزندان مرحوم ابراهیم اصلیت از چهار تکاب منطقه قلندرآباد فریمان که در محور عملیاتی خرمشهر در سال ۱۳۶۱ توسط عکاس خبر گزاری مجله صف گرفته شده.
گروه تاریخ مشاهیر خاوری https://t.me/joinchat/Dy85s05uNMlwKImlDsEn0Q
[عکس 725×1012]
مشاهده مطلب در کانال
عکاسی صنعتی چیست و چرا اهمیت دارد؟
دنیای تجارت امروز عکاسی صنعتی ارزش یک میلیون کلمه دارد. همه چیز از وب سایتها گرفته تا بروشورها و تبلیغات تلویزیونی به تصاویر باکیفیت متکی هستند تا بتوانند پیام یک شغل را به دست آورند. عکاسی صنعتی یک زمینه تخصصی عکاسی است که باعث می شود تا مشاغل با مشتریان و سایر مشاغل با نمایش فرآیند ، ماشین آلات و تکنیک های صنعتی خود ارتباط برقرار کنند. عکس ها نه تنها باید با رنگ ها و نکات برجسته براق شوند ، بلکه باید به ط
چهار نکته عکاس بارداری حرفه ای
در این مطلب آتلیه کودک سروش به توانایی های عکاسان حرفه ای دوران بارداری می پردازیم چهار نکته عکاس بارداری حرفه ای که هر عکاسی در آتلیه بارداری می بایست نسبت به آن مسلط باشد در اینجا یاداشت شده است.
هر کسی می تواند یک دوربین عکاسی بردارد و عکس بگیرد اما عکاسی بارداری شغل بی نظیری است و با عکاسی خانواده هم تفاوت های زیادی دارد. بدن مادرانی که به شما مراجعه می کنند در حال رشد و تغییر کردن است و احتمالاً در این دو
چهار نکته عکاس بارداری حرفه ای
در این مطلب آتلیه کودک سروش به توانایی های عکاسان حرفه ای دوران بارداری می پردازیم چهار نکته عکاس بارداری حرفه ای که هر عکاسی در آتلیه بارداری می بایست نسبت به آن مسلط باشد در اینجا یاداشت شده است.
هر کسی می تواند یک دوربین عکاسی بردارد و عکس بگیرد اما عکاسی بارداری شغل بی نظیری است و با عکاسی خانواده هم تفاوت های زیادی دارد. بدن مادرانی که به شما مراجعه می کنند در حال رشد و تغییر کردن است و احتمالاً در این دو
دلم میخواد تک تک چیزایی که میگه رو برات بگم. چقدر دوست دارم این بشر رو تازه میفهمم یعنی چجوری مینوشته البته برای من که نا متعارف نیومد. فعلا درگیرشمو حوصله زبانو ندارم. بااعتماد بنفس! لیست کتابایی که باید بخرمو نوشتم. مها گفت برام درباره عکاسی بنیامین رو به مناسبت روز عکاس میخره ^____^ منو این همه خوشبختی محالههههه :))) یکشنبه حتی اگه امتحانمم خوب ندم باز روز خوبیه برام چون قراره کتاب بخرم آخ جووون کتاب فروشی مولی  .همین دیگه گفتم یه سری بزنم. یه
چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟
در این مطلب آتلیه کودک سروش بررسی میکنیم که چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟ البته باید خدمتتون اعلام کنم که این نکاتی که اینجا توضیح داده شده صرفا برای بررسی یک عکاسی خوب بارداری هست، برای انتخاب آتلیه بارداری خوب نکات بیشتری وجود داره که در دیگر مطالب سایت میتوانید مطالعه کنید.
مهمترین عنصر دخیل در زیبا به نظر رسیدن شما در عکس هایتان “عکاس” است. یک عکاس حرفه ای با مهارت های تکنیکی قوی پیدا
چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟
در این مطلب آتلیه کودک سروش بررسی میکنیم که چطور یک آتلیه بارداری خوب انتخاب کنیم؟ البته باید خدمتتون اعلام کنم که این نکاتی که اینجا توضیح داده شده صرفا برای بررسی یک عکاسی خوب بارداری هست، برای انتخاب آتلیه بارداری خوب نکات بیشتری وجود داره که در دیگر مطالب سایت میتوانید مطالعه کنید.
مهمترین عنصر دخیل در زیبا به نظر رسیدن شما در عکس هایتان “عکاس” است. یک عکاس حرفه ای با مهارت های تکنیکی قوی پیدا
وی نخستین فعالیت های هنری خود را درون سیزده سالگی در زمینه تماشاخانه و فیلمسازی درون کمیسیون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز کرد. هماوندی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۵ در تماشاخانه کوشا بودم و داخل چهار نمایشنامه به ایفای نقش ادا پرداخت تا اینکه درون سال ۱۳۶۵ باورود بوسیله لفافه عکاسیدر دانشکده هنرهای زیبا، عکاسی را به صورت صنف ای آغاز کرد. راهب همزمان با فراگیری درون این رشته در دانشگاه صنعت شریف بخاطر دانشجویان کلاسهای علو دستور کار عکاسی برگ
امروز رسما جمعه بود. تا ظهر خواب بودم ولی کتابمو خوندم زبانم خوندم پیاده رویم رفتم عصریم رفتیم بیرون بستنی زدیم شامم بیرون بودیم الانم خونم. هرچند که باز نرسیدم یه عکاس ببینم و دفترمو بنویسم ببینم از فردا میتونم یا نه. همین. خبر خاصی نیست دیگه بهت بگم . دلم دیگه حسابی باز شده. این روزا واقعا حالم خوبه. احساس میکنم از پس زندگی میتونم بر بیام. میتونم کار کنم به ارزوها و هدف هام فکر کنم بدن این که احساس کنم چیزی ندارم :دی احساس میکنم روزای بد رو پشت
به عکاسی علاقه دارید؟
دنبال بهبود تخصص عکاسی خود هستید؟
چگونه متخصص عکاسی شوید؟
نحوه در آمد زایی از عکاسی؟
در این مقاله ما سعی میکنیم  ترفند مهم برای عکاس حرفه ای شدن را به شما آموزش دهیم. در هر سطحی از تخصص عکاسی باشید نیاز به ارتقا دارید نیاز به آموزش های تخصصی دارید با ما همراه باشید تا این  ترفند مهم برای گرفتن عکس های حرفه ای را باهام مرور کنیم.
5 ترفند مهم برای عکاسی حرفه ای شدن
1-شناخت گرایش های عکاسی
ادامه مطلب
عکس ترکیبی در آتلیه کودک
حتما تا به حال برایتان پیش آمده که از کنار ویترین آتلیه کودک ی رد بشوید و عکس زیبایی همراه با ادیت و افکت جدید و هنری ای ببینید .
عکس هایی زیبا با تم هایی نظیر تیم فوتبال ، تم تولد ، عکس هایی از کودک که در حالات مختلف قرار دارد و به شکلی کاملا منسجم و تخصصی کنار هم چیده شده اند .
به این شکل از عکس های حرفه ای عکس ترکیبی گفته میشود که شدیدا بین پدر و مادر ها محبوب است و همگی خواهان این هستند که حتما یکی دو تا از این نوع عکس در
ایده اختراع تخته سفید نخستین بار توسط یک عکاس مطرح شد. این عکاس در زمان ظهور عکس ها و کار با نگاتیو های فیلم متوجه شد که ماژیک به راحتی از روی فیلم پاک می شوند. این عکاس در حال صحبت با یکی از مشتریان خود بود و برای یادداشت مجبور شد با ماژیک روی یک نگاتیو یادداشتی بنویسد اما متوجه شد این عکس را هنوز ظاهر نکرده است وی در کمال ناباوری توانست با دستمال نم دار ماژیک را از روی فیلم پاک کند.
وی با تفکر اینکه می تواند به جای ابزار یادداشت کنار دیوار تلفن
معرفی اپلیکییشن Getty Unshuttered
عکاسی علاوه بر نیاز به داشتن شوق و ذوق وهنر به فراگیری مهارت‌های پایه نیز نیاز دارد. با استفاده از این برنامه که برای عکاس‌های تازه کار طراحی شده است. یکی از مزیت های Getty Unshuttered که آن را تبدیل به یکی از بهترین اپلیکیشن های موبایل ماه کرده است، قابلیت آپدیت شدن به صورت مستمر به منظور اضافه شدن درس‌های جدید محسوب می‌شود
نقش خانواده در عکاسی کودک در آتلیه کودک
بیشتر بدانید: آتلیه کودک شرق
عکاسی کودک فاکتور ها و تکنیک های خاص و به خصوصی دارد که شما با پیروی از آنها میتوانید عکس های زیبا و خوبی بگیرید . قواین عکاسی کودک ساده هستند و شما میتوانید تنها با کمی توجه  آنها را به راحتی رعایت کنید .
برای داشتن یک عکاسی کودک خوب تنها داشتن یک عکاس خوب یا یک سوژه ی آروم که به خوبی با شما همکاری میکند کافی نیست بلکه پدر و مادر کودک نیز در نتیجه ی نهایی و مثبت بودنش نقش بسیار
دیشب اول از پل با موبایلم عکس گرفتم و بعد دیدم نیاز دارم یک نفر با موهای کوتاه و باز و یک پیراهن حریر در انعکاس نور های زرد برقصد و من عکس بگیرم. آدم هایی ک میتونستن این کارو برام بکنن آدم های مزخرفی بودن و من دلم نمیخاست برای خلق کردن همچین عکسی بهشون رو بزنم و تنها عادم های مناسب و موجود چند تا دختر بچه بودن ک داشتن باهم بازی میکردن! ب زور و خواهش دوتاشونو اوردم و گفتم ازینجا بدوید ب اون طرف. دویدن اونها همانا و خلق چیزی ک دوستش داشتم همانا:)
از
انتخاب آتلیه کودک
کار در آتلیه عکاسی کودک به عنوان عکاس کودک کار بسیار جذابی است و هر کدام از ماها که کودکی در زندگیمان وجود دارد دوست داریم تا در فاصله های کوتاه کوتاه از آنها عکس بگیریم .
اگر موقعیتی داشته باشید که دور از این کوچولوهای دوست داشتنی باشید به راحتی پس از یک ماه میتوانید بزرگ شدنشان و تفاوت الان با یک ماه دیگه شان را ببینید و تشخیص دهید .
انقدری که شما متوجه این تغییرات میشوید کسانی مثل مادر و پدر که نزدیک کودک هستند متوجهشان نم
عکاس سینمایی فیلم ونوم 2، رابرت ریچاردسون می گوید که وودی هارلسون در نقش کارنیج برای قسمت جدید این ظاهر خواهر شد. سونی قسمت اول این فیلم را سال 2018 منتشر کرد که البته با وجود محبوبیت زیاد نتونست در باکس آفیس موفقیت خوبی بدست بیاورد و شکست خورد.
ادامه مطلب
بهترین هدیه برای عکاسان
بهترین هدیه برای عکاسان
انتخاب و خرید بهترین هدیه برای عکاسان می تواند خیلی سخت و حتی گران باشد. برای خرید می توانید به هر گونه لوازم جانبی عکاسی و حتی لنز دوربین عکاسی
فکر کنید. در ان جا قصد داریم برخی از لوازم مناسب برای عکاسان را معرفی
کنیم. البته مجبور نیستید حتماً هدیه مرتبط با عکاسی به عزیزان عکاس خود
تقدیم کنید.

یک کیف شیک و جمع و جور
عکاسان
حرفه ای در سفر ها وسایل زیادی برای جا به جایی دارند. یک کیف مناسب و شی
رومن روبروک (Roman Robroek) یک عکاس عاشق ایتالیاست.او هر سال دو بار به ایتالیا سفر میکند و بنا به گفته خودش بالاخره روزی برای ادامه زندگی به ایتالیا خواهد رفت.بیشتر موضوعات عکس های او خرابه های ایتالیا هستند که با این که کاملا متروک شده اند و سالها و شاید قرن هاست که مورد توجه قرار نگرفته اند ولی هنوز هم از بسیاری از اماکن درجه یک امروزی جهان زیباترند.برخی از عکس های او را در زیر میبینید:

ادامه مطلب
سلام
همیشه دلم یه دوربین حرفه ای میخواست، تا اینکه دوست پسرم به مناسبت ششمین سالگرد دوستمیون برام خرید  حقیقتا که براش بمیرم رواست.
البته من عکاس نیستم و عکاسی حرفه ای بلد نیستم، ولی حتما میرم کلاس و یاد میگیرم و کلی عکس های قشنگ میگیرم باهاش و اینجا به اشتراک میذارم باهاتون. فعلا یه عکس که از بنفشه م گرفتم رو میذارم

پ.ن: این روزها عجیب گیر دادم به بازی های قدیمی مثل Prince of Persia  یا پوکاهانتس، الانم دارم علاالدین رو دانلود میکنم :))

دانشجویان علاقمند در رشته حقوق و بالای ترم 4 می توانند در صورت علاقه مندی در موارد ذیل همکاری نمایند:*طراح و گرافیست(آشنایی و تسلط به نرم افزار فتوشاپ و ایندیزاین)*هیئت تحریریه(بنیه قوی علمی و علاقه مندی به نویسندگی)
*عکاس و خبرنگار(دارای سابقه هنری)*تایپیست(آشنایی و تسلط به نرم افزار ورد)
جهت هماهنگی و ارسال مشخصات به آیدی ذیل مراجعه فرمائید.ارتباط با ادمین
عکاسی کودک حرفه ای 2
در قسمت دوم عکاسی حرفه ای از کودکان به سه قانون ارزشمند ترکیب بندی می پردازیم .
قوانین : خطوط همگرا ، قانون یک سوم ، شکل های قرینه
غیر از این قوانین سعی میکنیم کمی از فرمت های عکس و اینکه آیا باید از فلاش استفاده بکنیم یا نه نیز بگوییم .
خطوط همگرا 
کوچولوی یک ساله در محلی از آلاچیق نشسته است که سه خط طول و عرض و ارتفاع آلاچیق به هم برخورد کرده اند . 
این خطوط در آلاچیق چشم بیننده را به سمت خود و کوچولو
عکاسی کودک
در ادامه ی مقاله قبلی باید بگوییم اگر هنوز عکاسی کودک را آغاز نکرده اید وقتش است که یک سری چیز ها را چک کنید .
قبل از شروع عکاسی کودک بهتر است کوچولو را سیر کنید و به طور کامل غذایش را بدهید به اضافه اینکه کودک باید قبل از شروع عکاسی کودک خواب کافی داشته باشد تا بتواند هنگام عکاسی پر نشاط و هیجان زده باشد .
این نکته را بدانید که اگر کوچولویتان به خوبی استراحت کرده باشد و شکمش نیز سیر باشد احتمال همکاری اش با شما بسیار بالا می رود و به
شاخه های عکاسیشاخه های عکاسی
در این نوشته قصد داریم به معرفی شاخه های عکاسی بپردازیم. دنیای امروزما با عکاسی عجین شده است. بنرهای تبلیغاتی، علائم خیابانی، تبلیغات مجله، حتی صفحه تلفن های هوشمند ما، همه شامل عکس است. عکاسی حرفه ای جزء لاینفک برخی از صنایع است. البته بسیاری از مشاغل در صنایع مختلف وجود دارند که به طور مستقیم به عکاسی مربوط نمی شوند تا نیاز به عکاسی حرفه ای داشته باشند. عکاسی واقعاً پویا و متنوع است؛ هم موضوعات مختلفی برای عکا
عکاسی کودک حرفه ای 
داشتن عکس های خوب و زیبا از فرزندان آرزوی دیرینه ی هر پدر و مادر است اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که عکاسی کودک کار هر کسی نیست و هر آدمی نمی تواند عکاسی حرفه ای کودک انجام دهد .
لازم است قبل از شروع عکاسی کودک چندین نکته را بدانید 
مهم است وقتی که شما در بهترین آتلیه کودک شرق تهران برای فرزند خود وقت گرفته اید بتوانید عکس های خوبی نیز در آن تایم عکاسی تان بگیرید .
سعی کنید روز و تاریخ عکاسی تان را در آتلیه کودک با دقت
۱۴- سبک عکاسی انتزاعی Abstract photography

نمی‌توان تعریف مشخصی برای عکاسی انتزاعی  یا آبستره ارائه داد و همانند هنر انتزاعی، در عکس انتزاعی نیز محتوا اهمیت ندارد و معمولا مبهم است.
عکس انتزاعی ، عکسی است که باید سرشار از تخیل باشد. عکاس باید با حذف المان های خاص و پررنگ عکس را هرچه بیشتر به سمت تخیل و ذهنی بودن پیش ببرد به طوری که در نگاه اول جزئیات مشخص نباشد.
عکاس آبستره در برخورد با موضوع، احساسی عمل می کند.
شاید بتوان اولین عکاس انتزاعی را “آ
کیت فلاش استودیویی سه هد 300 ژول مدل MT-300 AM
نام برند : تولیفو

کمپانی TOLIFO بابیش از 16 سال سابقه در تولید فلاش‌های استودیویی و نورهای ال ایی دی در مدل های مختلف فعالیت دارد.

فلاش 300 ژول MT-300AM جزء سری MACTOP برند تولیفو می‌باشد که با طراحی زیبا و درعین حال ساده دارای استاندارد مورد تائید اروپا و آمریکاست و در این بازارها به فروش می رسد. در دنیای عکاسی امروزه که یک برند و محصول با کیفیت نیاز اولیه هر عکاس و فیلمبرداری است این محصول تمامی آنچه را که یک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها